Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Szlachecki Las

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka budowlana uzbrojona Szlachecki Las

Szlachecki Las,mazowieckie

240 000 zł4 400 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Dwie przylegające do siebie działki budowlane zalesione i uzbrojone o łącznej powierzchni 0,44 ha w malowniczej części gminy Przyłęk pow. Zwoleński blisko rzeki Wisły i Janowca.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Zwoleń

Zwoleń(Szlachecki Las + 15 km)

990 000 zł398 m² 2 487,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 300 m²

Do sprzedania nieruchomość gruntowa zabudowana w miejscowości Mostki gmina Zwoleń. Na nieruchomość składają się: grunt 1,33 h: -zabudowany (działka ogrodzona) ok. 21a; - niezabudowany (trawnik.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Świesielice

Świesielice(Szlachecki Las + 13 km)

740 000 zł180 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:55 000 m²

Dom murowany w stanie surowym otwartym o pow. 180 m2 pobudowany w środku dużej ponad 5,5 ha zadrzewionej działki (działka wygląda jak las) w miejscowości Świesielice gm. Ciepielów.

Szczegóły ogłoszenia

Willa Kazimierz Dolny

Cholewianka,Kazimierz Dolny(Szlachecki Las + 13 km)

13 900 000 zł800 m² 17 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:24 000 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkową nieruchomość na przedmieściach Kazimierza Dolnego nad Wisłą w miejscowości Uściąż. Nieruchomość Ta niezwykła posiadłość na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Celejów

Celejów(Szlachecki Las + 22 km)

8 800 000 zł350 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 35 ha w tym 13,5 ha pod lustrem wody jako stawy rybne wraz z ruinami dawnej papierni Czartoryskich z możliwością wykorzystania pod usługi turystyczno-hotelarsko-gastronomiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Łaziska

Łaziska(Szlachecki Las + 20 km)

500 000 zł525 m² 952,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 918 m²

Budynek usługowy, magazyn, budynek produkcyjny, łaziska, opole Lubelskie Budynek: - 525 metrów powierzchni użytkowej - parterowy - murowany - wolnostojący - lata 70-te - wysokość 3,4m - betonowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Kębło(Szlachecki Las + 25 km)

1 498 000 zł130 m² 11 523,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom w Kęble Gmina Wąwolnica. pow. 130 m2, działka 900 m2 , Wszystkie media Dom umeblowany pod klucz! Zdrowe i urokliwe miejsce Dom na trudne czasy. Kilka możliwości ogrzewania, na wypadek braku.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł10 271 m² 438,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu działkę na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Puławach przy ulicy Składowej 16 - bezpośrednio przy linii kolejowej łączącej Dorohusk - Lublin - Warszawa - bocznica.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Wilków

Wilków(Szlachecki Las + 9 km)

549 000 zł200 m² 2 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Na sprzedaż klimatyczne siedlisko z domem o powierzchni 200 m2, położone w malowniczej gminie Wilków (miejscowość: dobre) u podnóża Skarpy Dobrskiej, zaledwie 8 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Puławy(Szlachecki Las + 19 km)

295 000 zł51,50 m² 5 728,16 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w Puławach przy ul. Polnej. Nieruchomość usytuowana jest na dziewiątym piętrze w wieżowcu. Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kębło

Kębło(Szlachecki Las + 25 km)

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej o pow. 1000 m2 (10 ar) w m. Kębło. Lokalizacja: kębło gm. Wąwolnica Powierzchnia: 1000 m (10 ar) Cena: 250000 zł do negocjacji Opis działki: -.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij